Zareklamuj swój zespół

Nasza agencja muzyczna skupia najlepsze zespoły muzyczne na wesele oraz dj na wesela z całej Polski. Zespoły weselne jak i również dj na wesela mogą zareklamować swoje usługi na naszych stronach.
Dowiedz się więcej

 

Zespoły muzyczne na wesele Nowa Sól

Wyświetleń: 3080

Grejt-Frut lubuskie
Zielona Góra, ~20 km

Cena: 6000 PLN
DjDomin
Głogów, ~29 km

Cena: 2000 PLN
Avalon
Głogów, ~29 km

Cena: 2700 PLN
Dj Wodzirej Visto
Żagań, ~34 km

Cena: 1800 PLN
Trzy razy Jeden
Wolsztyn, ~44 km

Cena: 2500 PLN
PULS Cover Band TRIO
Wolsztyn, ~44 km

Cena: 2999 PLN

Cena: 2600 PLN
Dynamic (P.P.U.H. PABI)
Bolesławiec, ~60 km

Cena: 1200 PLN

Znajdujesz się w: LubuskienowosolskiZespoły muzyczne Nowa Sól
link kapele: zespoły muzyczne na wesele Nowa Sól
zespoły weselne Nowa Sól Jeżeli już posiadają Państwo dylematy ze znalezieniem odpowiednich firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw ze swojej okolicy (Nowa Sól) możemy zagwarantować na naszych portalach ciekawe rozwiązania do wynajdowania usług muzycznych na wesela. Doskonały zespół weselny Nowa Sól jest drogi i to jest fakt, na który powinno się się przygotować. Jeżeli już wolą Państwo oszczędzać na obsłudze muzycznej wesela radzimy wynająć dj niemniej jednak tutaj może być niewypał jeśli chodzi o gości. Starsze osoby ze 100% pewnością będą zdziwione wodzirejem, dj zamiast standardowego zespołu, który gwarantuje typową zabawę przy stołach (biesiada). Zespoły muzyczne na wesele Nowa Sól w dużej liczbie przypadków są skłonne obniżyć nieco cenę zwłaszcza gdy nie posiadają wyjścia (zajętych terminów). Warto zatem negocjować cenę usługi aby zespoły na wesele Nowa Sól zostały zadowolone jak i także Państwo. Niektóre zespoły na wesele wymagają wpłat rezerwacyjnych a zdecydowana większość zaliczki. Pary Młode coraz w większości wypadków szukają zespołów online ponieważ polecenie nie w każdym momencie jest skuteczne a przede wszystkim czasochłonne. Znacząca większość Par Młodych musi przejrzeć dość dużą ilość zespołów zanim dojdą do konsensusu, który poskutkuje podpisaniem umowy z zespołem weselnym z Nowa Sól. Zapraszamy do przeglądnięcia naszych oferty popularnych zespołów muzycznych na wesela.

Zespoły weselne Nowa Sól

filmy, opinie, komentarze, forum

Zespół Poszukiwani - Cykady(Nowa Sól).MTS
Zespół muzyczny Broker film reklamowy
Beata i Maciek 17 lipca 2010 r.
Bachurim - Kto nas odłączy.flv
Bachurim - Kazda rzecz ma swój czas, z repertuaru 2Tm 2, 3.flv
Zespół muzyczny '"Poszukiwani" - Jedzą rybe (Dni Kożuchowa 2010)
Zespół muzyczny '"Poszukiwani" - Bay Bay (Dni Kożuchowa 2010)
Pour que tu m'aimes encore (Celine Dion) Agnieszka Pleszewska
Zespół muzyczny '"Poszukiwani" - Jest juz ciemno
Zespół muzyczny '"Poszukiwani" - Kawałek podłogi (Dni Kożuchowa 2010)

Opinie, komentarze

1

Robert 2011.11.08 09:46

Witam. Ja osobiście (sprawdziłem to) wolę dobry zestaw taki przy którym się bawiłem to był wodzirej ale taki z prawdziwego zdarzenia w cylindrze i smokingu. Efektów używali w sam raz zresztą to uzgodniliśmy przez (na weselu są też starsze osoby i jest sztuka znaleźć środek aby wszyscy byli zadowoleni) im sie to udało. Muzyka zaspokoili chyba nawet najbardziej wybrednych. Zabawy były śmieszne ale bez głupich podtekstów. To wesele miało po prostu wysoki poziom i być może właśnie dlatego nikt nie leżał pod stołem. Po tym doswiadczeniu napiszę tak - wole taki zestaw niż nawet średniej klasy zespół z sytezatorem udający że grają. Wesele ma sie raz w życiu i ja bym drugi raz zrobił dokładnie tak samo.Panowie byli (chłopaki w zasadzie) z Nowej Soli z firmy Creo. Szczerze polecam. Pozdrowienia z Zielonej Gory.

1
Dodaj komentarz, pytanie
Nick: