Zareklamuj swój zespół

Nasza agencja muzyczna skupia najlepsze zespoły muzyczne na wesele oraz dj na wesela z całej Polski. Zespoły weselne jak i również dj na wesela mogą zareklamować swoje usługi na naszych stronach.
Dowiedz się więcej

 

Zespoły muzyczne na wesele Malczyce

Wyświetleń: 319139


Znajdujesz się w: DolnośląskieśredzkiZespoły muzyczne Malczyce
link kapele: zespoły muzyczne na wesele Malczyce
zespoły weselne Malczyce Jeśli posiadają Państwo kłopoty ze znalezieniem odpowiednich firm ze prywatnej okolicy (Malczyce) możemy zapewnić na naszych portalach ciekawe rozwiązania do odnajdywania usług muzycznych na wesela. Doskonały zespół weselny Malczyce jest drogi i to jest fakt, na który należy się przygotować. Jeśli preferują Państwo oszczędzać na obsłudze muzycznej wesela radzimy wynająć dj niemniej jednak tutaj może być niewypał jeżeli już chodzi o gości. Starsze mężczyźni i kobiety na 100% będą zdziwione wodzirejem, dj zamiast standardowego zespołu, który gwarantuje typową zabawę przy stołach (biesiada). Zespoły muzyczne na wesele Malczyce częstokroć są skłonne obniżyć nieco cenę szczególnie gdy nie posiadają wyjścia (zajętych terminów). Warto zatem negocjować cenę usługi żeby zespoły na wesele Malczyce zostały zadowolone jak i też Państwo. Niektóre zespoły na wesele wymagają wpłat rezerwacyjnych a zdecydowana większość zaliczki. Pary Młode coraz przeważnie poszukują zespołów w Internecie ponieważ polecenie nie w każdej sytuacji jest skuteczne a głównie czasochłonne. Znacząca większość Par Młodych musi przejrzeć znaczną ilość zespołów zanim dojdą do konsensusu, który poskutkuje podpisaniem umowy z zespołem weselnym z Malczyce. Zapraszamy do przeglądnięcia naszych oferty popularnych zespołów muzycznych na wesela.

Zespoły weselne Malczyce

filmy, opinie, komentarze, forum

Jak się masz, Kochanie - VERCE
Flames of Love - VERCE.wmv
Hungry eyes.wmv

Opinie, komentarze

5

mmb 2013.08.14 08:20

Witam,

Jak widać komentarze się nie sprawdziły :-) Zdaniem gości, jeden z lepszych zespołów jaki mieli okazje słyszeć. Elastyczni co do utworów, pomocni przy niespodziankach organizowanych przez młodych na weselu (prezentacje itp), chętni do współpracy choć też trzymający się ustalonych przez siebie reguł. I jedna sprawa, nie piją na weselu za co wielkie dzięki w ich stronę.

Polecam.

Do Pan Młody 2013.04.14 18:47

Jak zamawiałeś zespół miałeś zapalenie ucha ?

Ewelina 2013.04.04 15:59

Zespół Cracked Band to zespół którego nie polece nikomu - byłam na weselu na którym grali i powiem tylko tyle fatalnie!! Państwo z zespołu dobrze się bawili na tym weslu... Ale tu chyba nie o to chodzi... Oni są w pracy i powinni zabawić gości a nie sami się dobrze bawic. żenada!!

Malczyce 2013.02.26 15:06

  • Polecam Cracked Band z Malczyc.

Pan Młody 2013.02.20 13:45

Nigdy więcej takiego zespołu na imprezie jak bolero band. Zero jakiejkolwiek muzyki ,wszystko z odtwarzaczy!!

Gdybym mógł cofnąć czas nigdy więcej nie popełniłbym tego błędu. Muzyka z odtwarzacza , śpiew katastrofa.

 

pozdrawiam

NIEZADOWOLONY!!!

1
Dodaj komentarz, pytanie
Nick: